Свържете се с нас: facebookskype

Михаела Архондиева

Михаела е дългогодишен изявен състезател на клуб Грация.
В годините тя се е състезавала както в индивидуална така и в ансамблова надпревара в състезанията по худ. г-ка.
Благодарение на добрите резултати в годините, тя се доказа като състезател, на който може да се разчита и като такава бе потърсена за основния състав, който ни представи май месец 2017 г на Световното първенство по Естетическа групова гимнастика в Хелзинки (Финландия).
Тази година България беше представена с отбора от Велико Търново - "Етър Елит" и Михаела бе част от него.В категория ЖЕНИ златни медали спечелиха гимнастичките от Финландия, сребърни - гимнастичките от Русия и бронзови - втория отбор от Финландия. Гимнастичките от България заеха 12 място. (Nacheva Denislava, Kamusheva Elmira, Naneva Ralitsa, Arhondieva Mihaela, Zaharieva Gala, Todorova Akseniya, Chalakova Anna) В категория ДЕВОЙКИ 1-то и 2-то място заеха отборите от Финландия, на 3-то място е руския отбор. Българския отбор от Велико Търново е на 7 място. (Encheva Yoana, Hristova Elena, Kodzheykova Ivena, Antonova Stefania, Kazakova Vivian, Angelova Maria, Nikolova Ralitsa, Deneva Hristiyana, Ivanova Dayana)