Свържете се с нас: facebookskype

МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР "Златна Купа Локомотив" и Приз "Илиана Раева" 21-22.10.2017 г

Завърши Първият Международен турнир Златна купа „Локомотив“ и Приз „Илиана Раева“. Той бе организиран от СКХГ „Локомотив“ София и лично председателя на клуба, златното момиче Катрин Велкова. В тренировъчната зала на „Арена Армеец“ се събраха над 550 гимнастички от всички възрасти от чужди и български клубове и направиха истински красив празник на художествената гимнастика за малки и големи.Александра Пископеску от Румъния, треньорка на Алис Мария Давид – победителката в международното класиране, спечели приз „Илиана Раева“, който й бе връчен лично от президента на българската федерация, чието име носи той. Ансамблите на КХГ "Грация" в състав ДМВ: Йоанна Николаева, Даниела Петрова, Виктория Енева, Анастасия Стефанова, Теодора Ковачева и ДСВ Зорница Христова, Денислава Георгиева, Галена Пенева, Виолета Михайлова, Мария Лангарова, Кристина Кралева се класираха на 12-о и 8-мо място